Continental

Continental

Vokiška technologija

Kaip viena didžiausių saugumo ekspertų pasaulyje, „Continental“ sau išsikėlė ambicingą tikslą, įgyvendinamą per tris nuoseklius etapus: pradėjus nuo geriausio stabdymo pasiekti nulinį žūčių skaičių, nulinį sužalojimų skaičių ir, galiausiai, nulinį avarijų skaičių. Ir dėl svarių priežasčių. Tik „Continental“ žino visas stabdymo proceso detales – nuo stabdžių pedalo iki padangos.

Saugumas kelyje prasideda ten, kur padangos paliečia žemę. Pagarsėjusi kaip padangų specialistė, „Continental“ jau daugiau nei šimtmetį gerina saugumą viso pasaulio keliuose. Dėl to mes norime, kad kuo daugiau vairuotojų sužinotų apie saugumo naudą, kurią jie gauna naudodami modernias, su pakankamu protektoriaus gyliu ir iki tinkamo slėgio pripūstas padangas.

Be savo pažangių padangų „Continental“ automobilių pramonės grupė jau sukūrė perversmą sukėlusias technologijas, kurias šiandien aptiksite daugumoje moderniausių automobilių: ABS, ESC, EBA ir kt. Ir tai tik pradžia. Automobiliams tampant vis išmanesniais, dabar kaip niekad anksčiau realia tapo galimybė pasiekti Vision Zero.

„Continental“ didžiuojasi, galėdama panaudoti savo visapusę kompetenciją pagrindinių saugumo keliuose technologijų srityje ir taip klodama kelią į Vision Zero.

Populiaresni padangų modeliai