Maxxis

Maxxis

Maxxis padangos

Vienas iš patikimiausių pasaulyje padangų prekių ženklų, „Maxxis“ tiekia aukštos kokybės padangų gaminius 180 šalių klientams ir dirba daugiau nei 30 000 žmonių.


Kaip ir dauguma puikių kompanijų, „Maxxis“ pradėjo mažas. Įkurta 1967 m., Cheng Shin Rubber Ind Co, Ltd, d / b / a Maxxis International pradėjo kaip dviračių padangų gamintojas Taivane. Nuolat augantis „Maxxis“ galiausiai tapo didžiausiu dviračių padangų gamintoju pasaulyje, kaip tai yra šiandien.

Vėlesniais dešimtmečiais „Maxxis“ išaugo į naujus rinkos segmentus, siūlydama produktus motociklams, visureigiams, vejams, sodo produktams, lenktynėms, pramoninėms transporto priemonėms, priekaboms, automobiliams, lengviesiems sunkvežimiams, sunkvežimiams ir autobusams.

Šiandien „Maxxis“ yra pasaulinė kompanija, veikianti Taivane, Kinijoje, Tailande, Vietname, JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Japonijoje, Dubajuje, 2017 m. Pridedant Indiją ir Indoneziją. Maxxis atidarė daug naujų gamyklų ir platinimo centrų ir aptarnauja maždaug 180 šalių vartotojus.