Naujos padangos

Naujos padangos

 

Automobiliai į kelią remiasi keturiais guminiais delno dydžio lopinėliais, tačiau būtent jie yra vieni svarbiausių judėti leidžiančių dalių. Padangos net tik suteikia automobiliui judėjimo laisvę, tinkamą sukibimą su keliu, bet taip lemia saugumą, leidžia važiuoti įvairiomis kelio ir oro sąlygomis.

 

Nesvarbu, ar Jūs vairuojate sunkvežimį, lengvąjį automobilį ar mikroautobusą, – turite žinoti, kokios padangos yra tinkamos Jūsų vairuojamai transporto priemonei. Jos išlaiko automobilio svorį, važiuojant keliu padeda sugerti kelio nelygumus, sąveikauja su kelio danga įvažiuojant į posūkį, stabdymo metu ar lekiant dideliu greičiu.

 

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos tik naujos padangos, daugumos jų pagaminimo metai yra 2017-ieji, 2016-ieji. Siūlome platų garsių prekinių ženklų padangų asortimentą, tad galėsite rinktis iš visame pasaulyje puikiai žinomų gamintojų, kurie turi didelę patirtį gaminant kokybiškas padangas, preciziškai saugo savo gerą vardą bei investuoja į mokslinius tyrimus, užtikrinančius aukščiausią įmanomą gaminių kokybę. Pas mus rasite padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams (4x4), mikroautobusams bei sunkiajam transportui. Jei išsirinkti tinkamas padangas internete sunku, susiekite su mumis ir mūsų vadybininkai Jus pakonsultuos, padės išsirinkti patį tinkamiausią variantą.

 

Saugiai kelionei didelės įtakos turi padangų amžius. 4-5 metų senumo padangas eksploatuoti nerekomenduojama, nes medžiaga iš kurios jos pagamintos ilgainiui praranda savo elastingumą, sukietėja ir tinkamai nebesukimba su kelio danga. Su galiojimo laiką išeikvojusiomis padangomis vairuotojas kelyje jaučiasi panašiai kaip ir su nudilusiomis, o tai kelia didžiausią pavojų – žymiai pailgėja stabdymo kelias ir automobilis tampa nevaldomas.

 

Norite sužinoti, koks Jūsų turimų padangų amžius? Tiesiog žvilgtelėkite į skaičius, įspaustus padangose – jie nurodo pagaminimo datą. Keturių skaičių kodai dažniausiai įspaudžiami ant šoninės padangų sienelės. Pirmieji du skaičiai nurodo metų gamybos savaitę (nuo 1 iki 52), kiti du – pagaminimo metus. Jei padangoje įspausti tik trys skaitmenys, ji buvo pagaminta dar iki 2000-ųjų metų. Tokias padangas rekomenduojama pasikeisti į naujesnes, nes jos nėra tinkamos naudoti. Nudilusias, senas padangas eksploatuoti šlapiame kelyje vasarą, o žiemą – bet kokiomis oro sąlygomis yra ypač pavojinga.

 

Apžiūrint padangas labai naudinga įvertini jų išorės vaizdą – atkreipti dėmesį ne tik į protektoriaus gylį ar išorinius defektus, bet taip pat ir į pačios gumos vientisumą bei tolygumą. Jei padangos gumoje, tiek šonuose, tiek protektoriaus srityje, matomi smulkūs įtrūkimai, kurie ilgainiui vis didėja, vadinasi vyksta gan spartus senėjimo procesas ir jau pats laikas paieškoti naujos padangos.

 

Padangos internete

 

Tam, kad žiema ar vasara neužkluptų netikėtai, pasiruoškite iš anksto! Padangos internete – įsigyti išties paprasta. Tiesiog išsirinkite norimą padangų tipą, sezoną, matmenis, gamintoją ar kitas reikiamas savybes ir vos keliais klaviatūros spustelėjimais užpildykite prekių krepšelio informaciją.

 

Prireikus konsultacijos visuomet galite susisiekti su mumis nurodytais telefonais. Gavę Jūsų užsakymą nedelsiant susisieksime bei patikslinsime užsakymą. Padangų pristatymo laikas nurodomas prie prekės informacijos. Didžiąją dalį prekių turime vietoje, tad atsiimti jas galite tą pačią dieną. Jei reikiamų padangų mūsų sandėlyje nėra, kai tik jos bus pristatytos mums – iškart Jus informuosime.

 

UAB „Vilniaus Dagris“ – tai aukštos kokybės padangos internete. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį aukščiausios kokybės naujų padangų pasirinkimą. Prekiaujame Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli ir kitų žymių prekinių ženklų padangomis.