Nexen

Nexen

Nexen

„Nexen Tire Corporation“ yra padangų gamintojas, kurio pagrindinė buveinė yra Yangsan, Pietų Gyeongsang provincija ir Seulas Pietų Korėjoje. Įkurta 1942 m. Pagal pavadinimą „Heung-A Tyre Company“, „Nexen Tire Co.“ pastaruosius 71 metus gamino pramonei.


1985 m. „Nexen“ įkūrė radialinių padangų gamyklą Yangsan mieste, Korėjoje.

2000 m. Bendrovė pakeitė savo pavadinimą iš „Woosung Tyre“ iki „Nexen Tire Corporation“. Tais pačiais metais „Nexen Tire“ buvo įtraukta į KOSPI 200 indeksą.

2005 m. „Nexen Tire“ buvo suteiktas patentas, skirtas gumos ir (arba) stratifikuotų silikatinių nanokompozitinių padangų gamybos technologijai. Iki 2006 m. Jie pateikė rinkai naują UHP ir žiemos LTR / SUV modelį. Siekiant prisitaikyti prie padidėjusios paklausos, bendrovė 2007 m. Kinijoje atidarė gamyklą Qingdao. Nexen vidaus rinkos dalis padidėjo nuo 8% iki 20%, o metinis pardavimų kiekis viršijo 600 mln. Bendrovėje dirba daugiau kaip 2 000 darbuotojų ir šiuo metu eksportuoja į 120 šalių. Pagrindiniai Korėjos konkurentai yra Hankook ir Kumho.


Bendrovės pavadinimas, kito ir šimtmečio portatyvas atsispindi jos rinkodaros eilutėje „Next Century Tire“ (Kito amžiaus padanga)