Padangos pigiau

Padangos pigiau

 

Kokybiškos, patikimos, saugios padangos pigiau – mūsų internetinėje parduotuvėje. Natūralu, jog prireikus padangų, norisi palyginti kuo daugiau variantų tam, kad pasirinktas pirkinys būtų pats geriausias. Dėl šios priežasties siūlome Jums platų žymiausių padangų gamintojų produktų asortimentą. Atlikdami paiešką mūsų svetainėje, tiesiog pasirinkite norimus parametrus (sezoną, kainą, tipą, prekinį ženklą, eksploatacines savybes) ir lengvai rasite, tai ko ieškote už geriausią kainą.

Dėl dviejų sezonų kaitos lietuviai kasmet perka tiek žiemines, tiek vasarines padangas. Pritaikytos konkrečiam sezonui ir kokybiškai atlikdamos savo funkciją jos garantuoja, jog kelyje būsite saugūs, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Universalias padangas galėsite naudoti ištisus metus, tai optimalus pasirinkimas, jei neturite galimybių padangas keisti 2 kartus per metus į pritaikytas konkrečiam sezonui. Reguliarus padangų keitimas ir išsamios specialistų konsultacijos užtikrins, kad automobilis būtų tvarkingas, o ekstremalių situacijų rizika kelyje sumažinta. Rūpinkitės savo automobiliu, skirskite jam šiek tiek dėmesio ir atsidėkodamas jis veiks ilgiau bei patikimiau.

 

Nauja padanga prieš naudotą padangą

Tikriausiai ne vienam, nusprendusiam pirkti padangas buvo iškilęs klausimas, ką rinktis yra geriau – brangią bei kokybišką naudotą ar ekonominės/vidutinės klasės naują padangą? Šiuo klausimu turbūt kiekvienas turi savo nuomonę, kuri dažnai remiasi finansais. Jei finansai leidžia, visuomet rekomenduojame rinktis tik naujas, aukštos kokybės padangas ir net nesvarstyti apie naudotas. Naujas pirkinys visuomet garantuos geresnę kokybę bei ilgesnį tarnavimo laiką.

 

Kas svarbiausia perkant padangas?

Jūsų automobilis gali turėti patį galingiausią variklį, geriausias transmisijos ir stabdžių sistemas, tačiau be aukštos kokybės tinkamai parinktų padangų toli nenuvažiuosite. Padangos automobiliui kaip batai kojoms – be jų nei iš vietos. Ieškote kur parduodamos naujos padangos pigiau? Kviečiame pasižvalgyti mūsų internetinėje parduotuvėje, kur galite rasti optimalų variantą Jūsų automobiliui.

 

Tipas. Padangų tipas priklauso nuo oro sąlygų bei turimo automobilio techninių savybių. Ne mažiau svarbu individualaus vairavimo stiliaus ypatybės ir kasdienių maršrutų kelių būklė. Jei vairuojate galingą automobilį, Jums reikalingos kur kas tvirtesnės padangos nei vairuojantiems įprastus lengvuosius automobilius.

 

Sezonas. Renkantis padangas taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokiu metų laiku jas ruošiatės eksploatuoti. Naujo sezono pradžia kasmet įpareigoja vairuotojus susirūpinti savo automobilio padangomis, nes nudėvėtos padangos praranda sukibimą su kelio danga, nebegarantuoja stabdymo užtikrintumo ar posūkių stabilumo. Žiemos sąlygomis derėtų rinktis dygliuotas, minkštos ar kietos sudėties padangas, pritaikytas šaltajam sezonui arba universalias. Vasarai ieškoma padangų, kurios pasižymėtų geresniu sukibimu tiek su sausa, tiek su šlapia asfalto danga.

 

Dydis. Perkamos padangos turėtų atitikti automobilio gamintojo nustatytus parametrus – plotį, aukštį, diametrą. Eksploatuojant netinkamų matmenų padangas nukenčia vairavimo kokybė bei saugumas., didėja kuro sąnaudos, gali būti klaidingai nurodomas automobilio greitis. Specialūs ženklinimai leidžia akimirksniu įvertinti ar pasirinktų padangų matmenys yra tinkami Jūsų automobiliui. Plotis, matuojamas milimetrais nuo vienos iki kitos sienelės bei nurodomas pirmuoju triženkliu skaičiumi kombinacijoje 205/65 R16. Skaitmenys po pasvirojo brūkšnelio žymi padangos aukščio koeficientą – procentinį aukščio ir pločio santykį. Rato diametras, matuojamas coliais, yra nurodomas žymėjime 205/65 R16 po raidės R.

 

Derinimas. Tais atvejais, kai atnaujinamos ne visas automobilio padangos arba nėra galimybės įsigyti keturių to paties gamintojo padangų komplekto, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai kaip jos turėtų būti derinamos. Naujas padangas reikėtų rinktis atsižvelgiant į turimų padangų tipą ir kitus parametrus: sezoniškumą, diametrą, aukštį, plotį. Jei keičiamos tik dvi padangos, geriausia jas būtų montuoti ant galinės ašies.

 

UAB „Vilniaus Dagris“ internetinėje parduotuvėje – naujos padangos pigiau. Pas mus galite įsigyti visame pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pireli ir kitų padangų gamintojų produkcijos. Pirkimas internetu – tai patogus ir populiarus pirkimo būdas, kuris leidžia sutaupyti laiko, iškarto sužinoti kainas, palyginti gaminius ir įsigyti juos pigiau.