Sava

Sava

Kokykiškos europietiškos padangos

„Sava“ yra viena iš didžiausių ir sėkmingiausių padangų gamintojų Centrinėje Europoje, tiekianti platų lengvųjų automobilių, visureigių, lengvųjų sunkvežimių ir sunkvežimių padangų asortimentą. „Sava“ šaknys yra mažoje Slovėnijos žemėje, kurios vėliau apėmė visą Europą ir net išėjo už jos ribų.

„Sava“ padangos gaminamos įvairiose Europos gamyklose. Tačiau dauguma padangų vis dar gaminamos „Sava“ gamykloje Slovėnijoje, kuri yra moderni gamybos įmonė, besispecializuojanti aukštos kokybės vasarinių ir žieminių lengvųjų automobilių padangų gamyboje.

„Sava“ – sukurta pagal „Goodyear“ technologijas

„Sava“ gamybos įmonė Kranyje, Slovėnijoje, yra viena iš pažangiausių padangų gamyklų Europoje. Ši įmonė gamina ne tik aukštos kokybės žiemines „Sava“ padangas, tačiau ir kitų „Goodyear“ vidutinės ir aukščiausios klasės prekės ženklų gaminius, taip pat naudodama modernias technologijas.

Per metus „Sava“ gamykloje Slovėnijoje pagaminama apytiksliai aštuoni milijonai padangų. Kasmet beveik toks pat kiekis „Sava“ padangų parduodamas visame pasaulyje. Europoje „Sava“ turi daugiau nei 1600 darbuotojų.

Populiaresni padangų modeliai