Taisyklės

PIRKIMAS

 

Prekių ieškokite prekių kataloge arba „Paieškos” laukelyje įvedę prekės pavadinimą. Naršykite po prekių grupes, rūšiuokite jas pagal kainą, pavadinimą ir gamintoją.

Išsirinktą prekę įdėsite į krepšelį paspaudę mygtuką „užsakyti“. Ketinate įsigyti daugiau prekių? Tęskite paiešką toliau.

Jūsų krepšelyje esančias prekes matysite paspaudę ant puslapio viršuje, dešinėje pusėje esančio „Užsakymų krepšelis“. Savo krepšelio turinį ir užsakomų prekių skaičių galite drąsiai keisti. Prekių kiekį pakeisite į lauką „Kiekis“ įrašę norimą skaičių. Iš krepšelio prekę išimsite paspaudę mygtuką „x“- šalinti.

Patvirtinkite savo užsakymą, spausdami „Tvirtinti“. Netrukus į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųsta sąskaita išankstiniam apmokėjimui. Apmokėkite sąskaitą ir keleto dienų bėgyje prekes Jums pristatys kurjeris arba sulauksite mūsų skambučio/ elektroninio laiško, kad prekę galite atsiimti parduotuvėje.

 

Prekių užsakymas laikomas priimtu, kai jis yra patvirtintas elektroniniu paštu pardavėjo.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – Jums ją pristatysime per 1-7 darbo dienas. Jei sandėlyje esanti prekė užsakoma ir apmokėjimas už ją atliekamas iki 12 val, galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš DAGRIS servisų. Paruoštas prekes  būtina atsiimti per 5 darbo dienas . Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakyme. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

      Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų yra laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

 

MOKĖJIMAS GRYNAISIAS

 

Užsakinėdami prekes e-parduotuvėje, pasirinkę prekių pristatymo kurjeriu paslaugą, galėsite rinktis mokėjimo būdą  - grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes galėsite sumokėti grynais, siuntų tarnybos kurjeriui, atvežusiam Jums Jūsų prekes. Prekės Jums bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu 1-7 dienų laikotarpyje. Prieš pristatant siuntą, kurjeris su Jumis susisieks telefonu, suderins visas pristatymo detales. Patarimas: turėkite grynų pinigų sumą be grąžos, tai padės sutaupyti Jūsų bei kurjerio laiką.