Triangle

Triangle

Triangle

„Triangle Group“ yra Kinijos padangų įmonė, gaminanti įvairias padangas, skirtas automobiliams nuo lengvųjų automobilių iki statybinių įrenginių ir padangų, tinkamų specialiems tikslams. Nuo 2015 m. Pagal padangas ir priedus ji yra 14-oji pagal dydį padangų gamintoja pasaulyje.


„Triangle Group“ įsikūrė Weihai,  Shandong provincijoje 1976 metais. Trūkstant automobilių pramonės Kinijoje, bendrovė tiekė mažas padangas Indonezijos gatvės šlavimo mašinoms. Bendrovė išaugo, tačiau iki 1993 m. nebuvo pelninga, kol „Triangle“ atsiskyrė į atskirą konkurencingą įmonę. Atlikdama reformas, bendrovė investavo į naują, modernesnę gamybą ir įgyvendino griežtą darbo jėgos kontrolę. Restruktūrizavimas tęstėsi iki 2000-ųjų, kai bendrovė pateikė pasaulio standartus atitinkančią produkciją ir nuolat investavo į sudėtingesnes gamybos linijas. Šios pastangos tapti aukščiausio lygos padangų gamintoju pateiktos  žurnale  „The Economist“  2008 m.

Pastaraisiais metais bendrovė daugiau dėmesio skyrė moksliniams tyrimams ir plėtrai, skelbdama norą tapti technologijų lyderiu, bendradarbiaudama su universitetais. 2011 m. Ji pasirašė susitarimą su Akrono universitetu dirbti kartu su polimeriniais tyrimais ir taip pat atidarė biurą toje pačioje Akrono mieste, Ohajuje. 2012 m. Ji bendradarbiavo su Harbino technologijos institutu, siekdama atlikti didelių kėbulų orlaivių padangų projektavimo ir gamybos tyrimus, leidžiančius Trikampiui konkuruoti su dviem kitomis Kinijos bendrovėmis, kurios jau gamina tokias padangas.

2015 m. „Triangle Group“ paskelbė sateinanti į JAV rinką, atidarydama savo naują Šiaurės Amerikos būstinę Frankline, Tenesyje, Nashville metropolinės zonos viduje. 2017 m. Šiaurės Karolinoje įkurta  pirmoji gamykla Jungtinėse Valstijose, kur tikimasi pagaminti 6 mln. padangų per metus.